Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 11:53 Bu haber 1120 kez okundu
 
1-8 Mart Muhasebe Haftası kutlanıyor
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası , 1-8 Mart Muhasebe Haftası Kutlamaları kapsamında Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun'da bulunan Kurumların Başkan, Müdür ve Yöneticilerini ziyaret ettiler.
GÜNDEM Haberi
1-8 Mart Muhasebe Haftası kutlanıyor

 SSMMMO Başkanı Hayrul KAYAR ,  Yönetim Kurulu  üyeleri ve Oda Kurullarında bulunan üyeler ile birlikte 

Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki YUMBUL’u ,  Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürü Haşim MEYDAN’ı, Samsun Defterdarı Hanifi ERASLAN’ı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı ,Ticaret Borsası Başkanlığı’nı 19 Mayıs Üniversitesi Rektörünü makamlarında ziyaret ederek Haftanın önemini anlattı, süregelen bürokratik sorunlardan bahsetti.

Terme, Çarşamba, Bafra ve Havza  ilçelerinde  çevre  ilçelerde  bulunan meslek mensupları ile birlik beraberlik ve dayanışma amaçlı yemekli toplantılar düzenleyerek  bir araya gelen Başkan Hayrul KAYAR ve Oda Kurul  üyeleri meslek camiasında son günlerde yaşanan kayıplar nedeniyle her yıl coşkuyla kutlanan bu anlamlı haftanın bu yıl buruk geçtiğini ifade etti.

Kurum ziyaretleri, ilçe gezilerinin yanı sıra Oda Hizmet binasında meslek mensuplarının katılımı ile  Oda Danışma Meclisi’nin 2016-2019 Dönemi son toplantısı da hafta kutlamaları  kapsamında yapıldı.Ayrıca  Ruhsat almaya hak kazanan yeni  meslek mensuplarına da ruhsatları törenle verildi.

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla hafta kapanışını Kadın meslek mensuplarına yönelik geleneksel hale gelen kutlama kokteyli ile tamamlayan Samsun Serbest Muhasebeci  Mali Müşavirler Odası Yönetimi katılan bayanları güllerle karşıladılar.

Kokteyl de konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrul KAYAR;  " Buruk geçirdiğimiz Muhasebe Haftamızda  yaşanan üzücü kayıplarımızı rahmet ile anarak, Camiamıza başsağlığı diliyorum , en değerli varlığımız kadınlarımızın bu özel gününü kutluyorum, böyle özel ve anlamlı  bir günde bir nebze de olsa kokteylimiz haftamızın anlam ve önemine değer katacaktır." dedi.

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: 1-8, Mart, Muhasebe, Haftası, kutlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı