Haber Detayı
27 Haziran 2016 - Pazartesi 14:46 Bu haber 1808 kez okundu
 
1500 kişilik sporcu ordusuna sahibiz
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Canik Belediyespor Kulübü Bin 500 kişilik sporcu ordusu olduğunu söyledi.
SPOR Haberi
1500 kişilik sporcu ordusuna sahibiz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bu kez Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi bahçesinde verilen iftarda, Samsun Canik Belediyespor bünyesindeki sporculara ve aileleri ile buluştu.

Başkan Genç, Samsun Canik Belediyespor Kulübü olarak büyük bir aile olduklarını belirterek, Ramazan ayında birlik ve beraberlik içinde olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Samsun Canik Belediyespor bünyesindeki takım ve sporcuların elde ettikleri başarılarla şehre değer kattığını ifade eden Genç, sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olduklarını söyledi. Başkan Genç, "Biz sporu ve sporcuyu seviyoruz. Çünkü spor yapan toplum sağlıklı toplumdur. Amacımız sadece yıldız sporcu yetiştirmek değildir. Amacımız sporu tabana yaymak ve gençliğimizi spor ile buluşturmaktır. Çocuklarımıza spor yapma imkanı hazırlayıp, onların başarılı olması amacıyla çalışmalar gerçekleştiriyoruz" dedi.

 

GENÇ'E MUAY THAİ GÖSTERİSİ

Başkan Osman Genç, iftar yemeğinin ardından Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi'nde Baş Antrenör Ziya Uzun nezaretinde çalışmalarını sürdüren Muay Thai sporcularını da ziyaret etti. Minik sporcuların kısa bir gösteri sunduğu ziyarette Başkan Genç, sporcularla bol bol fotoğraf da çekindi. İftar yemeğine Başkan Yardımcısı Alican Usta, Samsun Canik Belediyespor Kulübü Başkanı Ercan Bayrak, Bem Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, antrenörler, sporcular ve aileleri katıldı. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: 1500, kişilik, sporcu, ordusuna, sahibiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı