Haber Detayı
23 Haziran 2016 - Perşembe 14:10 Bu haber 1913 kez okundu
 
19 Mayıs Festivale Hazır !
19 Mayıs Belediyesi 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında yaklaşık 100 çocuğu sünnet ettiriyor.
YAŞAM Haberi
19 Mayıs Festivale Hazır !

19 Mayıs Belediyesi tarafından 16-17 Temmuzda yapılacak olan 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, sünnet şöleni kapsamında sünnet olmak için başvuran miniklerin sünnetlerine başlandığını belirtti. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ‘’bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak adına düzenleyeceğimiz sünnet şölenimizle ilgili hazırlıklar ramazan ayında başladı. Kayıtlarını aldığımız çocuklarımız sağlıklı ve hijyenik bir ortamda erkekliğe ilk adımlarını atıyor. Bafra Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen sünnetlerde verilen hizmet ve özverili çalışma için Üroloji Uzmanı Dr. Burhan Sağlam’a ve ekibine teşekkür ederiz. Her gün 5 kişilik gruplar halinde çocuklarımız personelimiz tarafından hastaneye götürülüyor. Önce muayeneden geçirilen miniklerimizin sünnet kesimleri ardından kontrollerini de tek tek sağlıyoruz.” dedi.

Sünnet çocuklarının ve ailelerinin mutlu günlerine ortak olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Osman Topaloğlu “Sünnet Şöleni ile çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğuna ortak oluyoruz. Bu şölende hep birlikte mutluluk ve heyecanı paylaşmak istiyorum. Erkekliğe ilk adımını atan çocuklarımıza şimdiden geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum ” dedi .

Oktay ZERRİN-Bafra

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: 19, Mayıs, Festivale, Hazır, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı