Haber Detayı
23 Temmuz 2016 - Cumartesi 12:50 Bu haber 2309 kez okundu
 
3 SİYASİ PARTİDEN YÜRÜYÜŞE KATILIM ÇAĞRISI
Samsun Valiliği tarafından koordine edilen "AYNI BAYRAK ALTINDA" Yürüyüşü için CHP, MHP ve SP (Saadet Partisi ) üyelerine bayrakları ile birlikte yürüyüşe katılma çağrısı yaptı.
- Haberi
3 SİYASİ PARTİDEN YÜRÜYÜŞE KATILIM ÇAĞRISI


Samsun'daki tüm siyasi partilerin müracaatı ile bugün saat 19.00’da ‘Aynı Bayrak Altında’ adlı yürüyüş düzenleyen Samsun Valiliği'nin açıklamasının ardından CHP , MHP ve Saadet partisi de üğyelerine bayrakları ile birlikte yürüyüşe katılma çağrısı yaptı.

CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, MHP İl Başkanı Taner Tekin ve SP İl Başkanı Hasan Var, sosyal medya hesaplarından tüm parti üyelerine Türk Bayraklarını alarak mitinge katılma çağrısı yaptı.

‘Aynı Bayrak Altında’ adlı yürüyüş Samsun  Valiliği koordinesinde, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, Samsun Milletvekilleri, Sivil Toplum Kuruluşları, spor camiası ve Samsun Halkının katılımlarıyla 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü saat 19.00’da  gerçekleşecek.

1919 metre uzunluğundaki bayrak eşliğinde Cumhuriyet Meydanı'ndan başlayacak olan yürüyüş, lise caddesi ve çiftlik caddesi güzergahıyla yine cumhuriyet meydanında sonlanacak.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: 3, SİYASİ, PARTİDEN, YÜRÜYÜŞE, KATILIM, ÇAĞRISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı