Haber Detayı
14 Ekim 2016 - Cuma 12:17 Bu haber 2464 kez okundu
 
ADD'nin İlk Resmi Ziyareti CHP'ye
ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ve yönetim kurulu üyeleri ilk resmi ziyaretlerini CHP'ye yaptı.
- Haberi
ADD'nin İlk Resmi Ziyareti CHP'ye

CHP Samsun İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini Parti binasında ziyaret eden ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye gündemi ile ilgili oarak görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret ile ilgili olarak bilgi veren Özkefeli, " ADD Samsun Şube Yönetimi olarak seçildikten sonra ilk ziyaretimizi CHP'ye yaptık.

CHP İl Başkanı Tuıfan Akcagöz'e amaçlarımız ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. 15 Temmuz Darbe Girişimi, OHAL mağdurları, Anayasa ve başkanlık sistemi gibi Türkiye'nin gündemindeki konuşlarla ilgili olarak görüş alışverişinde bulunduk. Demokratikleşme ve ortak konularda işbirliği ve dayanışma içinde çalışma yapılması konsunda fikir birliğine vardık. Kendilerini de 28 Ekim'de düzenlediğimiz Cumhuriyet Balosu'na davet ettik." dedi.


Ziyarette konuşan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz de, "  Fetö yapılanması ile ilgili söylenecek her şeyi söyledik. Ama hükümet tarafından dikkate alınmadı. Çünkü o dönem işbirliği içindeydiler. Çok sonra bu ortaklık bozuldu. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra AKP Genel Merkezi'ne Atatürk posteri asıldı. Hükümet 15 Temmuz'da, Türkiye'nin birleştirici paydasının Mustafa Kemal Atatürk olduğunu görmüştür ama bunun gereğini yerine getirmiyor. 

Ülkeyi getirdiği bu günün sorumlusu AKP'dir ve milletimiz artık gerçeklerin farkında. Başımıza gelen her felaket, Atatürk'ten ve onun felsefesinden uzaklaştığımız içindir.  "diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: ADD'nin, İlk, Resmi, Ziyareti, CHP'ye,
Yorumlar
Haber Yazılımı