Haber Detayı
01 Mayıs 2022 - Pazar 11:04 Bu haber 951 kez okundu
 
AK Parti Samsun'da İftar Yemeği verdi
AK Parti Samsun İl Başkanlığı Atakum Sanat Merkezinde iftar yemeği verdi.
SİYASET Haberi
AK Parti Samsun'da İftar Yemeği verdi

 

Yemeğe, AK Parti Samsun Milletvekilleri'nin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, ilçe teşkilat başkanları ve partililer katıldı. 

 


AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı bağlantı yaparak partililere seslendi.
  


Erdoğan, iftar yemeğine yaptığı canlı bağlantıda şunları söyledi: 

 "Kılıçdaroğlu kavga etmek için geldiğini kendi ağzı ile söyledi. Bu zatın ve temsilcisi olduğu zihneyetin hep amacı kavga oldu. Bunlar Demokrat Parti döneminde ülkenin kalkınması ile kavga etmiştir. Ülkenin istikrarı ile sosyal barışı ile, terörle mücadele döneminde, beka mücadelesi ile kavga etmiştir. Bunlar AK Parti'nin 20 yıllık iktidarı boyunca atılan her kalkınma yatırımına, her hizmete her esere karşı çıkarak, milletin kendisi ile kavga etmiştir. Bu güruhun tek derdi kavga etmek. Tek dertleri kendilerinden başka herkesi saf dışı bırakmaktır. Herkes fıtratında olanı yaşar. Hepimizin canını yakan hayat pahalılığına karşı sizleri korumak için her gün uğraşıyoruz. Biz her gün sınır ötesi operasyonlarımızın başarısı için uğraşıyoruz. 


Biz her gün 2023 hedeflerine ulaşacak projeleri hayata geçirmeye uğraşıyoruz. Bunların ise tek derdi ülkenin yakın tarihindeki en büyük ihanetin isimlerinden biri olan Gezi'yi savunmak. Bunlar gezici bunların çevre, yeşil diye bir anlayışı yok. Milyonlarca ağacı caddelerin ortalarına biz diktik. Gerçek çevreci biziz. Ama bunlar sadece Antalya, Muğla'daki yangınlarda gördük. Buralarda ki belediyeler kime aitti. CHP'ye. Antalya, Muğla'da dikili ağaçları var mı? Yok. Yine biz yapacağız. Bunların tek derdi Avrupa'ya ABD'ye şirin görünmek için yabancı büyükelçilerden aldıkları talimatları yerine getirmek. Bunların tek derdi ülkenin  ve milletin menfaatine ne iş varsa onları eleştirmek. Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Biz ülkenin emanetini bize emanet eden millete en güzel eserleri kazandırmak, en büyük yatırımları yapmak için gece gündüz sürdüreceğiz. Çünki biz bu milletin partisiyiz.Hak olan davada zafer muhakkaktır. Bugün burada hem teşkilat mensuplarımıza hem de vatandaşlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Türkiye'nin hek ettiği ekonomik ve siyasi gelişimi engellediler. Menderes'in bu ülkeye hangi hizmetleri yaptığını, sonrada hangi ithamlarla darağacına gönderildiğini hatırlayın. Turgut Özal'ın hangi iftiraları omuzlamak zorunda kaldığını hatırlayın.Bizim neler yaşadığımızı hatırlayın. Bu oyunu son 20 yılda defalarca nasıl bozduysak 2023'de de bozacağız. Güzel günler bizi bekliyor. Kan ağlayan coğrafyamızda güzel günler bizi bekliyor. Alın teri ile bereketlenen güzel günler bizi bekliyor. Bayramların bayram olduğu, kamplerin umutla dolduğu günler bizi bekliyor. Allah'ın izni ile hiç bir güç büyük ve güçlü Türkiye'yi engelleyemeyecek.Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun.Kalın sağlıcakla" dedi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: AK, Parti, Samsun'da, İftar, Yemeği, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı