Haber Detayı
13 Ağustos 2018 - Pazartesi 18:20 Bu haber 1574 kez okundu
 
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'dan 17. yıl mesajı
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 14 Ağustos 2001'de kurulan AK Parti'nin 17. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
SİYASET Haberi
 AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'dan  17. yıl mesajı


Başkan Karaduman,  "14 Ağustos 2001 yılında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'nın liderliğinde "Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" sloganıyla kurulan AK Parti'ye aziz milletimiz tek başına iktidara taşımıştır. Türkiye, AK Parti'nin iktidarda olduğu 17 yılda bir çok konuda çağ atladı.

 Partimizin iktadar olduğu 17 yıl da ülkemizin istikrarlı büyümesini ve dünya da söz sahibi olmasını hazmedemeyenler bizi bölmek, parçalamak ve diz çöktürmek için her türlü oyuna başvurmuşlardır. Ancak darbe girişimleri ve ekonomik operasyonlara karşı aziz milletimiz, birlik beraberlik içerisinde omuza omuza durarak hainlere geçit vermemiştir." " dedi.


Ülkemizin son 10 yılda  bir çok kez saldırıya maruz kaldığını belirten Karaduman, " 15 Temmuz darbe girişiminde de milletimizle sokaklara koşarak tanklara, tüfeklere, bombalara karşı vatanımızı koruduk. Türkiye her saldırıya Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz milletimizin kararlı duruşuyla en sert cevabı vermiştir. Bizi bölmek, parçalamak isteyenler ise Türk milletinin duruşu karşısında hayal kırıklığı yaşamıştır. 

Darbelerle Türkiye'yi parçalayamayanlar ekonomik operasyonla diz çöktürmeye çalışıyorlar. Bu kesimlerin çok iyi bildiği fakat kabullenmek istemediği Türkiye'nin Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lidere sahip olduğudur. Allah'ın izni ile oynanan tüm oyunlara rağmen Cumhurbaşkanımız önderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için ilk günkü aşkla, inançla yolumuza devam ediyoruz.  AK Parti milletin kendisidir. AK Parti sevdadır, millete hizmet partisidir. Bu vesile ile Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm dava arkadaşlarına şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , AK, Parti, Samsun, İl, Başkanı, Hakan, Karaduman'dan, , 17., yıl, mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı