Haber Detayı
05 Ağustos 2020 - Çarşamba 17:42 Bu haber 682 kez okundu
 
Amatör Futbol Kulüplerinin Antrenman Yasağı Devam Ediyor
Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç amatör futbol kulüplerinin antrenmanlara başlama taleplerinin şimdilik bekletileceğini söyledi.
SPOR Haberi
Amatör Futbol Kulüplerinin  Antrenman Yasağı Devam Ediyor

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, ASKF İl Başkanı Şener Aydın, Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut ve Spor Şube Müdürü Murat Altun, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç'u Makamında ziyaret etti.

 

İsmail Hakkı Kasapoğlu ve beraberindekiler,  amatör futbol kulüplerinin antrenmanlara başlayıp başlayamayacakları ve il müdürlüğüne  ait ya da kullanımında bulunan merkez ve ilçe spor tesislerinin tamamen açılıp açılmayacağı konularında görüş alış verişinde bulundular.

 

İl Sağlık Müdürü, amatör futbol kulüplerinin antrenmanlara başlama taleplerinin şimdilik bekletilmesi gerektiğini, ayrıca Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait ya da kullanımında bulunan merkez ve ilce tesisleri hakkında İl Umumi Hıfzıssıhha kurulunun 16.07.2020 tarih ve 96 nolu kararının uygulanmaya devam edeceğini, ülkemiz genelinde ve Samsun özelinde Covid-19 vaka sayılarının seyrine göre gelecek haftalarda Pandemi kurulunda konunun tekrar gündeme alınacağını bildirdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Amatör, Futbol, Kulüplerinin, , Antrenman, Yasağı, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı