Haber Detayı
06 Haziran 2017 - Salı 11:21 Bu haber 3797 kez okundu
 
AMERICAN LIFE SAMSUN AİLESİ ŞENLİKTE BULUŞTU
Yükseliş Okulları bahçesinde düzenlenen etkinlikte veliler ve American Life Samsun ailesi bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
AMERICAN LIFE SAMSUN AİLESİ ŞENLİKTE BULUŞTU

Okul bahçesinde düzenlenen şenlikte öğrencilere sertifikaları verildi.Ardından tamamı İngilizce gerçekleştirilen tiyatrolar ,cup game song çeşitli şarkılar programda yer aldı.

Velilere hitaben bir konuşma yapan American Life Genel Müdürü Sedat Uygun,”Ülkemiz, ekonomik, sosyal, kültürel vb pek çok alanda batı dünyasıyla irtibat halinde olmasına rağmen İngilizce eğitimi konusunda dünyanın en başarısız ülkeleri arasındadır.Gençlerimiz neredeyse sıfıra yakın derecede İngilizce bilgisiyle okullardan mezun olmaktadırlar. Özellikle de özel okullara gitme imkanı bulamayan çocukların bu konudaki ihtiyacı çok daha azdır.

İngilizce eğitimini üniversite çağından önce başarılı bir şekilde tamamlamış gençlere çok büyük avantajları olacaktır. Bu sebeple, erken yaşta İngilizce öğrenmeye karşı talep her geçen gün artmaktadır.AmericanLife Sosyal etkinliklerle İngilizceyi sevdirir ’’diye konuştu Programın sonunda okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler günün anısına toplu halde fotoğraf çektirdiler.

Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: AMERICAN, LIFE, SAMSUN, AİLESİ, ŞENLİKTE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı