Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 14:02 Bu haber 1409 kez okundu
 
AmericanLIFE , Canik Kadın Basketbol Takımına sponsor oldu
Yeni sezonda destek arayışlarını sürdüren Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımına bir destek te AmericanLIFE Samsun Dil Okulları’ndan geldi.
SPOR Haberi
AmericanLIFE , Canik Kadın Basketbol Takımına sponsor oldu

AmericanLIFE Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımına sponsor oldu.

Sponsorlukla ilgili sözleşme, geçtiğimiz hafta sonunda AmericanLIFE Atakum Okulu’nda Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Kulüp Başkanı Zafer Şimşek ve AmericanLIFE kurucu ortağı Sedat Uygun arasında imzalandı.

 

İmza töreninde AmericanLIFE kurucu ortağı Sedat Uygun’a teşekkürlerini ileten Başkan Zafer Şimşek, takımın formasında isminin yer alacağı kurumun kendilerine büyük katkısı olacağına değindi . Kulübün, kadınlar basketbol süper ligindeki  tek ilçe takımı olduğunun altını çizdi. Basın ve iş insanlarının desteğini beklediğini belirterek sözü Sedat Uygun’a verdi .

 

Samsunspor da, Yabpa da, Canik de Bizim Takımımız

 

AmericanLIFE kurucu ortağı Sedat Uygun ‘’Kurumumuz öğrencileri ile maçlara gideceğiz , Kayseri , İzmit, Kayseri, Çankaya yada İstanbul takımları ile oynanacak deplasmanlarda da orada bulunan AmericanLIFE ailesi olarak maçlarda hazır olacağız . Maddi destek değil manevi destek de olacağız .

 Sporla ilgilenenler bilir ki, bir ligden düşmesi kolay fakat orada kalması hele ki düştüğünüzde çıkması zordur. Kulübümüz Samsun Canik kadın basketbol takımımız, süper ligde  bunu bu zamana kadar kendi imkanları ile başarmıştır. Zamanında birilerinin dediği yanlış kelimeler yüzünden tüm Canik camiasına negatifi yüklemek haksızlıktır . Samsunspor bizim sevdamız . Yabpa Kadın futbol takımımızla da gurur duyuyoruz . Kadıköyden ,Türktelekomspor’a amatör takımlarımızda da dahil ayırt etmeden hepsinin başarısıyla nasıl gurur duyuyorsak aynı şekilde sahip çıkmalıyız . Buradan iş insanı arkadaşlarıma seslenmek istiyorum . Canik Basketbol takımı Süper Ligdeki tek takımımız ve biz sahip çıkmalıyız . ‘’dedi .

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: AmericanLIFE, ,, Canik, Kadın, Basketbol, Takımına, sponsor, oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı