Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 16:36 Bu haber 754 kez okundu
 
AmericanLIFE'tan Samsun'daki İngilizce Öğretmenlerine Eğitim Semineri
AmericanLIFE Samsun Dil Okulları Samsun ve ilçelerinde Üniversite ve okullarda görev yapan ingilizce öğretmenlerine Yabancı Dil Öğretimi konusunda eğitim semineri verdi.
EĞİTİM Haberi
AmericanLIFE'tan Samsun'daki İngilizce Öğretmenlerine Eğitim Semineri

Serra Otel'de verilen kahvaltı düzenlenen ve Black Swan ve AmericanLIFE işbirliği ile gerçekleştirilen   eğitim seminerine 100'e yakın ingilizce öğretmeni katıldı. 

 

AmericanLIFE Samsun Okulları Kurucu Ortağı Sedat Uygun,  ingilizce olarak verilen seminer öncesi yaptığı konuşmada, " Samsun'da görev yapan İngilizce öğretmenlerimiz için Yabancı Dil Öğretimini dahabilimsel ve cazip hale getirmek için konunun uzmanları ile birlikte ortak bir eğitim semineri düzenledik.

Bu seminerde katılımcılarımızı, yabancı dil öğretiminde yeni yaklaşımlar, Edebiyat üzerinde İngilizce Öğretimi ve bazı çocuklar çok iyi öğrenirken, bazı çocuklar neden öğrenemez konularında bilgilendirdik. Seminer sonunda tüm katılımcılarımıza sertifika vereceğiz. Dil eğitimini yaygınlaştırmak, yeni nesillerin dil öğrenmesini sağlamak ve yeni yaklaşımları öğretmenlerimize aktarmak için bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz." dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: AmericanLIFE'tan, Samsun'daki, İngilizce, Öğretmenlerine, Eğitim, Semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı