Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 20:02 Bu haber 5194 kez okundu
 
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Seferberlik İlan Etti
Atakum Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Cemil Deveci, belediye gelirlerinin sadece maaşlara yettiğini, çalışanlar arasında yer değişikliği yapıldığını, yeri değişenlerin çalışması gerektiğini ve bunun bir seferberlik olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
Atakum Belediye Başkanı  Cemil Deveci Seferberlik İlan Etti


Kişisel Facebokok hesabından paylaşımda bulunan Cemil Deveci şu görüşlerini paylaştı: " Atakum Belediyesinin değerli çalışanları, sevgili çalışma arkadaşlarım ,beni izlediğinizi biliyorum; sizlere özellikle buradan seslenmeyi tercih ettim; çünkü ben ,halktan gizli bir şey yapmayacağım.

 

Atakum Belediyesinin bütçesinin ancak çalışanların maaşını ödemeye yettiğini, üretilecek bir kaynak bırakılmadığını ya da kısa zamanda olanaklı olmadığını biliyorsunuz.

 

Sizler 1300 kişisiniz ,başka bir anlatımla 1300 ailesiniz, geride 210 000 nüfus, 60 000 aile var ve bizden hizmet bekliyor. Atakum Belediyesi ve çalışanları da Atakumlulara hizmet için var.

 

Tasarruf edebilmek, Atakumlulara hizmet borcumuzu aksatmamak için, bir kısım çalışanlarımız, eğitim durumu, yaşı vb. unsurlar dikkate alınarak temizlik, park bahçe ve fen işleri birimlerimizde görevlendirildi.

 

Bu uygulamanın birinci amacı sizlerin iş güvenliğinizi yönetebilir kılmak, bu kriz döneminden ,zarar görmeden geçilebilmesini sağlamak ve tabi Atakum halkına olan sorumluluklarınızı da yerine getirmek.

 

İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KOŞULLARIN OLUŞMASINDA HEPİMİZİN KUSURU VAR

 

Arkadaşlar, bu bir zorunluluk, bu bir seferberlik; içinde bulunduğumuz kosulların oluşmasında ,hepimizin kusuru var, bu bilinçle çalışmalıyız. Sağlık sorunu bulunmayan arkadaşlar ,verilen görevi en iyi şekilde yapmalıdır.

 

Hepinizi izliyorum; sizleri halk da izliyor, iyiyi de kötüyü de bana ya da diğer yetkililere iletiyorlar...

 

Çalışın arkadaşlar, verimli çalışın ,hem bu darboğazdan birlikte çıkalım ve hem de akşam soframıza helal lokma koyalım..."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum, Belediye, Başkanı, , Cemil, Deveci, Seferberlik, İlan, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı