Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 18:03 Bu haber 444 kez okundu
 
Atakum Belediyesi'nden Engelli Sporculara Ödül
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Samsun’u temsilen ulusal müsabakalarda elde ettikleri başarılar ile herkesi gururlandıran engelli masa tenisi ve badminton sporcularına ödül verdi.
SPOR Haberi
Atakum Belediyesi'nden Engelli Sporculara Ödül

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası ve Bedensel Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası’nda Atakum Belediyespor forması ile önemli dereceler elde eden ve sezon içerisinde iki şampiyonluk ve bir ikincilik derecesi ile kürsüye çıkan Atakum Belediyespor’un masa tenisi ve badminton oyuncuları ödüllendirildi.

 

 Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci sporcularla Atakum Belediyesi Yaşam Park’taki ödül töreninde bir araya geldi. Başkan Deveci; Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 1. ve 2. Klas Türkiye Birincisi Nuri Şirin, Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 1 ve 2. Klas Türkiye İkincisi Fehmi Onur Akman, Bedensel Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası WH1 Tekler ve Çiftler Şampiyonu Aslan Şahin, Bedensel Engelli 5. Klas Masa Tenisi Oyuncusu Rıza Yıldırım ve Bedensel Engelli 6. Klas Masa Tenisi Oyuncusu Caner Çağlayan’a müsabakalarda kullanabilecekleri özel yapım raketler hediye etti.

 

GÖNÜLLÜ ÜRETİME TEŞEKKÜR

 

Başkan Deveci, dünya ile birlikte geçen mart ayında Türkiye’yi de etkisi altına alan koronavirüs pandemisi döneminde Atakum Belediyesi Kültür Evlerinde gönüllü olarak maske üretimi yapan kadın emekçilere de teşekkür belgesi sundu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum, Belediyesi'nden, Engelli, Sporculara, Ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı