Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 17:19 Bu haber 719 kez okundu
 
Atakum Belediyesi’nden Sokak Hayvanları için kampanya
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 16 Nisan Salı günü saat: 11.00’da Atakum Belediyesi önünde, belediye veterinerleri ile “Atakumun Minik Dostlarına” kampanyası başlatıyor.
YAŞAM Haberi
Atakum Belediyesi’nden  Sokak Hayvanları için kampanya

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Yönetimi, İYİ Parti İl, Atakum ve Kavak İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,  Atakum Ordulular Grubu ve Samsun Engelli Kadınlar Derneği AtakumBelediye Başkanı Cemil Deveci’yi ziyaret etti.

Deveci, “Ben adaylık sürecim boyunca komşuluk hukuku, sosyal belediyecilik, ortak ve kurumsal akıl başlıkları üzerinde durdum. Atakum Belediyesi’nin eli tüm Atakumluların üzerinde olacak dedim. Ben belediye başkanı olduğum sürece, Atakum Belediyesi’nin kapısı herkese sonuna kadar açık olacak. Atakumlular, istek ve şikayetleri ile ilgili muhatap aramak zorunda kalmayacak. Bu benim tüm Atakumlulara borcumdur.” Dedi.

 

SOKAK HAYVANLARI İÇİN KAMPANYAYA DESTEK ÇAĞRISI

 

 16 Nisan Salı günü saat: 11.00’da Atakum Belediyesi önünde, belediye veterinerleri ile  sokak hayvanları için “Atakumun Minik Dostlarına” kampanyası  başlattıklarını belirten Deveci, Atakum ve Samsunlulara kampanyaya destek için çağrıda bulundu.  Deveci, “ Atakum her şeyi ile yaşanabilir ve örnek bir kent olmalı. Atakumlu tüm hemşehrilerimi sokak hayvanları için başlatmış olduğumuz bu anlamlı kampanyaya destek olmaya davet ediyorum. Minik dostlarımız ile ilgili duyarlı bir kent olabilme yolunda bu kampanya yalnızca bir başlangıç olacak. Her şeyiyle güzel ve yaşanabilir bir Atakum için hep birlikte bu kampanyaya sahip çıkalım.” Diye  konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum, Belediyesi’nden, , Sokak, Hayvanları, için, kampanya,
Yorumlar
Haber Yazılımı