Haber Detayı
19 Ekim 2020 - Pazartesi 15:43 Bu haber 266 kez okundu
 
Atakum Belediyesi Yöneticilerine Kurumsal İletişim ve Takım Ruhu eğitimi
Atakum Belediyesi’nin yönetim ekibi, katıldığı hizmet içi seminerde Prof. Dr. KurtmanErsanlı’dan ‘kurumsal iletişim ve takım ruhu’ eğitimi aldı.
SİYASET Haberi
Atakum Belediyesi Yöneticilerine Kurumsal İletişim ve Takım Ruhu eğitimi

Atakum Belediyesi’nde görev yapan başkan yardımcıları, başkan danışmanları ve birim müdürleri, ‘kurumsal iletişim ve takım ruhu’ konulu hizmet içi eğitimde bir araya geldi.

 

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Atakum Belediyesi’nde hem kurum içi hem de yurttaşlarla kurulan iletişimin kalitesini artırmaya çalışacağız. Buyurganlığın olduğu yerde gönüllülük yoktur. Çalışmalarımız sırasında samimi bir dil kullanmalı ve bunu sürdürülebilir hale getirmeliyiz. Önümüzdeki süreçte çalışma sistemimiz içinde uygulayabilirsek başarılı oluruz.” Dedi.

 

‘TAKIM ÇALIŞMASINDA AHENK ÇOK ÖNEMLİ’

Seminerde, bir takımın başarılı olabilmesi için en önemli unsurun motivasyon olduğunu vurgulayan Prof. Dr. KurtmanErsanlı, motive olan takımların, algılarının açıldığını, düşünce geliştirdiğini, güven sahibi olduğunu, performansını artırdığını ve böylece hedeflere doğru başarılı şekilde ilerlediğini söyledi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Atakum, Belediyesi, Yöneticilerine, Kurumsal, İletişim, ve, Takım, Ruhu, eğitimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı