Haber Detayı
04 Ağustos 2020 - Salı 17:18 Bu haber 332 kez okundu
 
Atakum’da Koronavirüs ile Mücadele eden çalışanlara teşekkür Belgesi
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, koronavirüs salgını ile mücadele ve yeni normalleşme dönemlerinde halk sağlığı için tam zamanlı mesai yapan belediye emekçilerine teşekkür belgesi verdi.
YEREL YÖNETİM Haberi
Atakum’da Koronavirüs ile Mücadele eden  çalışanlara teşekkür Belgesi

Dünya ile birlikte Türkiye’yi etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrasında acil durum eylem planını devreye alarak Samsun’da yoğun mücadele yürüten Atakum Belediyesi’nin emekçileri teşekkür belgelerini törenle aldı.

 

Atakum Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen törene, pandemi dönemi süresince belediyenin farklı birimlerinde emek veren çalışanlar katıldı. Törende konuşan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının ardından en büyük riski alan hizmet grubunun belediye çalışanları olduğunu söyledi.Tüm belediye emekçilerine teşekkür eden Başkan Deveci, virüsle ve etkileri ile mücadele çalışmalarının sona ermediğini, Atakum Belediyesi’nin sosyal dayanışma projelerinin devam edeceğini söyledi. Emekçilere teşekkür belgelerini tek tek veren Başkan Deveci, törende bulunamayan çalışma arkadaşlarının her birinin emeklerinin de ayrı ayrı çok kıymetli olduğunu belirtti.

 

‘SOSYAL DAYANIŞMA PROJEMİZ DEVAM EDECEK’

 

Pandemi döneminde sahada görev yapan Atakum Belediyesi emekçilerinin çok önemli bir görev yaptığını belirten Başkan Deveci, “Bizim de dünyanın da alışkın olmadığı, bilmediği bir süreç yaşıyoruz. Her birimizin hayatı ayrı ayrı tehlikede. Bu risk hala devam ediyor. Sağlık çalışanlarından sonra belediye çalışanlarının bu süreçteki görevi hem hissedilir ölçüde önemli hem de riskli.  Bu süreçte sorumluluk alarak, hayatını riske atarak toplum sağlığı için çalışan arkadaşlarımıza ne kadar önemli bir görev yaptıklarını htirmemiz gerekiyor. Atakum Belediyesi’nin sosyal dayanışma çalışmaları da devam edecek" dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum’da, Koronavirüs, ile, Mücadele, eden, , çalışanlara, teşekkür, Belgesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı