Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 15:43 Bu haber 463 kez okundu
 
Atakum’daki Erkek Berberleri Kahvaltıda Buluştu
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Atakum'da faaliyet gösteren erkek berberleriyle bir araya gelerek esnafın taleplerini dinledi.
SİYASET Haberi
Atakum’daki Erkek Berberleri  Kahvaltıda  Buluştu

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Atakum'da faaliyet gösteren erkek berberleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

 

Yalı Kafe’de gerçekleşen programa, Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan başta olmak üzere Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Okan Saral, Atakum Belediyesi Zabıta Müdürü Ercan Aksu ve çok sayıda berber katıldı. Berberler toplantıda  hem meslek hem de Atakum ile ilgili taleplerini aktardı.

Toplantı için erkek berberlerine davette bulunduğu için Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'ye teşekkür eden Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, "Bugün bir aile gibi bir aradayız. Başkanımızın esnafın isteklerini, sorunlarını dinlemesi bizler için gerçekten çok değerli. “ dedi.

 

BERABER ÇÖZECEĞİZ

Esnafla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, "Dün kadın kuaförleriyle bir araya geldik. Onların isteklerini dinledik. Sizleri de dinleyeceğiz. Dükkanınızın olduğu bölgelerdeki sorunlarınızı, taleplerinizi, aklınıza ne geliyorsa hepsini en hızlı biçimde çözüme ulaştırmak için buradayız.." Diye konuştu.

.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Atakum’daki, Erkek, Berberleri, , Kahvaltıda, , Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı