Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 18:11 Bu haber 683 kez okundu
 
Atakum Kaymakamlığı’nda Halk Günü
Atakum Kaymakamlığı'nda Samsun Valisi Osman Kaymak, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin katılımıyla 'Halk Günü" gerçekleştirildi.
- Haberi
Atakum Kaymakamlığı’nda  Halk Günü


 'Halk Günü'nde Atakum'un sorunları masaya yatırıldı. Atakumlu vatandaşlar istek ve taleplerini doğrudan ilgililere iletti

 

Atakum Kaymakamlığı tarafından, Kaymakamlık Binasında 'Halk Günü' gerçekleştirildi. Halk Günü'ne Samsun Valisi Osman Kaymak, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşlar tek tek söz alarak dilek, şikâyet, öneri ve taleplerini anlattı. 

 

GAZİLERE BERAT

 

Halk Günü programının ardından Vali Kaymak, Kaymakam Nazlı ve Başkan Deveci yine Atakum Kaymakamlığı'nda yapılan 'KKTC Milli Mücadele Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni'ne katılarak, KKTC'nin hazırladığı madalya ve beratları protokol üyeleriyle birlikte Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan ve Atakum'da ikamet eden 72 gaziye takdim etti. 

 

VALİ KAYMAK'TAN MAKAM ZİYARETİ

 

Törenin bitimindeyse Samsun Valisi Osman Kaymak ve Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum, Kaymakamlığı’nda, , Halk, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı