Haber Detayı
13 Mart 2022 - Pazar 18:40 Bu haber 979 kez okundu
 
Atakum Kent Konseyi Kadın Meclisi ‘nde Esin Çelebi Yeniden Başkan seçildi
Atakum Kent Konseyi çatısı altında kurulan Atakum Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin 2. Olağan Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.
SİVİL TOPLUM Haberi
Atakum Kent Konseyi Kadın Meclisi ‘nde Esin Çelebi Yeniden Başkan seçildi

 

 Atakum Belediyesi Vedat Türkali Eğitim, Sanat ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda tek listeyle yapılan seçimde, Esin Çelebi yeni başkan seçildi.

 

 

“BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

Yeniden başkan seçilen Atakum Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Esin Çelebi, “Kadın Meclisimize bugüne kadar yaptığı çalışmalar için, geçmiş dönem başkan ve yönetim kurulu üyelerine, çalışma komisyonlarına, STK’larımıza ve bütün gönüllü katılımcılarımıza emekleri için yürekten şükranlarımı sunuyorum. Kendi hikayesinin kahramanı olan bütün kadınlar için, ‘Benim Adım Kadın’ mottosuyla çıktığımız bu yeni dönemde, kadın merkezli çalışmalarımızı kadının toplumdaki yeri ve güçlendirilmesi, ortak akıl ile demokrasi mücadelemizin devamlılığı için biz kadınlar el ele gönül gönüle, birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza yön vereceğiz.

 

Çalışmaları ile kentimize değer katan vakıflar, dernekler ve her kesimden kadınlarımızla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Birlikte güçlüyüz bunu biliyoruz ve bu gücün toplumda itici güç olacağına güvenimizin tam olduğunu bir kez daha yineliyor, bu duygularla hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi..

 

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Divan başkanlığını CHP Atakum İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kandemir’in yaptığı olağan kurul toplantısında, açık oylama usulü ile mevcut başkan Esin Çelebi yeniden başkanlığa seçildi. Çelebi’nin yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Ecem Üner,

Sevtap Gökduman,

 Müleyke Özer,

Burcu Özyılmaz,

Fatma Kuruahmet,

Ayşe Sağdış,

Selin Yaralı,

Tülay Yıldırım,

Huriye Ekici,

Buket Bussu Vurkan,

Hacer Kaya,

Asuman Güneş,

Satı Ermiş,

Sevinç Aydın,

Şerife Çeltekli,

Ayfer Kasım Fırtına,

Asiye Demirbaş,

Özgür Gençkurt,

Meliha Dündar.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum, Kent, Konseyi, Kadın, Meclisi, ‘nde, Esin, Çelebi, Yeniden, Başkan, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı