Haber Detayı
25 Temmuz 2021 - Pazar 18:29 Bu haber 1565 kez okundu
 
Atakum Rotary'de Fatih Ceylandağ Dönemi
Atakum Rotary Kulübü Dönem Başkanlığı'na Fatih Ceylandağ getirildi.
SİVİL TOPLUM Haberi
Atakum Rotary'de Fatih Ceylandağ Dönemi


30 yılı aşkın süredir kamu yararına hizmetler yapan Rotary Kulüplerden biri olan Atakum Rotary Kulüp Dönem Başkanlığını Matbaacılık sektörünün önemli isimlerinden Fatih Ceylandağ getirildi.

 

Fatih Ceylandağ görevi bir önceki dönem Başkanı Hüsnü Karaarslan'dan düzenlenen törenle devraldı.

 

Dönem başkanlığını devralmasının ardından bir açıklama yapan Fatih Ceylandağ, "1992 yılından itibaren Samsun’da bulunan Rotary Kulüplerinin bir çok faaliyetlerinde üye olmamama rağmen içinde bulundum. 2019 yılında Atakum Rotary Kulübü üyesi oldum. Kulübümüzün 31 yıllık köklü geçmişi ve yaptığı ses getiren projelere yenilerini katabilmek için var gücümle çalışmaya devam edeceğim.

 

Rotary’nin temelinde yatan “Kendinden Önce Hizmet” felsefesini ve her yıl bir tuğla gibi üst üste konan dönem temasını, bu yıl da “Hizmetlerimizle Hayatları Değiştirelim” mottosunu benimseyerek ve topluma hizmet için dönem boyunca çalışmalarımı sürdüreceğim." dedi.

Fatih Ceylandağ ve Rotary Kulüp üyeleri devir teslim töreni sonrasında Anıtkabir'i ziyaret etti.


FATİH CEYLANDAĞ KİMDİR?

Samsun doğumlu olup, ilk, orta ve lise eğitimini Samsun’da tamamlamıştır. Kısa bir üniversite başlangıcı olmuş, fakat daha sonra çocuk yaşlardan itibaren içinde bulunduğu aile şirketi olan ve 1976 yılında kurulan Matbaacılık sektöründe faaliyet gösteren Ceylan Ofset Matbaacılık’ın 2003 yılından itibaren Koordinatörlük görevini yürütmektedir. Merve Ceylandağ ile evil olup, Eymen Mehmet (9), Hirasu (7), Ahmet Asaf (4) adına 3 çocuğu vardır.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum, Rotary'de, Fatih, Ceylandağ, Dönemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı