Haber Detayı
02 Aralık 2020 - Çarşamba 12:53 Bu haber 579 kez okundu
 
Atasam'da Sekreterler Günü Kutlaması
29 Kasım Dünya Tıbbi Sekreterler Günü Atasam Hastanesi’nde kutlandı.
YAŞAM Haberi
Atasam'da Sekreterler Günü Kutlaması

29 Kasım Dünya Tıbbi Sekreterler Günü nedeniyle Atasam Hastanesinde görev yapan tıbbi sekreterlere hastane yönetimi tarafından sürpriz kutlama yapıldı.

Bu anlamlı günde Atasam Hastanesinde görev yapan tıbbi sekreterlerle bir araya gelerek isimlerine özel kalem hediyesi ile anlamlı mesleki günlerini kutlayarak tıbbi sekreterlerin yanında olan Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay, "Sağlık sektörünün emektar çalışanları tıbbi sekreterlere özel bir gün olan Dünya Tıbbi Sekreterler Günü her yıl 29 Kasım tarihinde kutlanıyor. Amacı, sağlık hizmetlerinin temel ilkelerine, süreçlerine ve yönetime vakıf, etkin iletişim kuran nitelikli insanlar olan sizlerle bu zor dönemde birlikte görev yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. Biz sizlerle birlikte kocaman bir aileyiz. Sektörde çok emeğiniz  var. Hastanemize, misafirlerimize katkılarınız ve emeğiniz için hepinize çok teşekkür ederim." dedi.

Sürpriz kutlama ve hediyeler karşısında oldukça mutlu olan  tıbbi sekreterler, ‘’Dünya olarak zor bir süreçten geçtiğimiz bugünlerde bizleri unutmayarak  değer ve moral veren, her zaman yanımızda olan hastane yönetimine  teşekkür ettiklerini söylediler.’’

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Atasam'da, Sekreterler, Günü, Kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı