Haber Detayı
04 Aralık 2020 - Cuma 09:08 Bu haber 462 kez okundu
 
Atasam, Engellileri Unutmadı
Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay ve Atasam Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Süleyman Öz, '3 Aralık Engelliler Günü'nde Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu’nu ziyaret etti
SAĞLIK Haberi
Atasam, Engellileri Unutmadı

Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay, "3 Aralık Engelliler Günü'nde Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu’nu ziyaret edip birlikteliğin her engeli yenebileceğinin mesajını verdi .

 

HERKESİN GÖREVİ VAR 


Atay, herkesin eşit olduğunu belirterek, "Devlet ve millet el ele vererek engelli insanlarımızın kendilerini ve hayallerini gerçekleştirebilecekleri, eşit vatandaşlar olarak toplumda var olabilecekleri imkanları sunmalıyız. Bu şuurla vatandaşlık görevimizi yerine getirmeliyiz, bu inanışla mesleğimizi icra ederken hassasiyet gösteriyor, engelli kardeşlerimize fırsatlar ve kolaylıklar sunmaya çalışıyoruz.  Atasam Sağlık Grubu olarak bu anlamda olumlu mesafeler kat ettiğimize ve engelli kuruluşlarımız ve vatandaşlarımızla el ele vererek daha büyük ve güçlü adımlar atacağımıza yürekten inanıyoruz.


Atasam Sağlık Grubu olarak engelli birey ve yakınlarının her daim yanında olmak ve sağlık hizmetlerinden dolayı yaşayabilecekleri sorunları ortadan kaldırmak için durmaksızın çalışıyoruz. Sağlık alanında hem de sosyal alanlarda herkesin eşit şartlarda hizmet almasını ve yaşamını sürdürmesini istiyoruz. Özellikle de salgın döneminde toplumsal duyarlılık ve yardımlaşmanın önemi daha çok anlaşıldı. Bu kapsamda Atasam ailesi olarak 3 Aralık'ta değil her zaman engelli bireylerin farkındayız, onların her zaman yanındayız" diye konuştu.

 

 

HAKYEMEZ'DENTEŞEKKÜR 


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, ise  "Zihinlerindeki ve gönüllerindeki tüm engelleri kaldıran, sadece bir gün değil her gün engellilerin farkında olan Atasam ailesine tüm dernek üyelerim adına çok teşekkür ediyorum." dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atasam,, Engellileri, Unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı