Haber Detayı
08 Ekim 2016 - Cumartesi 14:52 Bu haber 3197 kez okundu
 
Atatürk'ü Gençlere Anlatacağız
Karadeniz Hayat'ı ziyaret eden ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ve ADD Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Evre Kabadayı, Atatürk'ü tüm gençlere anlatmak ve Atatürkçü gençleri ADD Çatısı altında bir araya getirmek için açlışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi
- Haberi
Atatürk'ü Gençlere Anlatacağız

Işık Özkefeli ADD Samsun olarak ayrım yapmaksızın her görüşten ve her partiden tüm Atatürkçülere çağrıda bulunduklarını belirterek, " ADD olarak gerçek amacına uygun çalışmaları yapmak için gençlerimizle birlikte emek sarfediyoruz. Atatürk ve ilkeleri, hepimizin ortak değeridir. Hiçbir ayrım yapmadan Atatürk'ü, değerlerini , Cumhuriyeti, Laikliği benimseyen, çağdaş herkesi ADD çatısı altına bekliyoruz.

İçinden geçtiğimiz karışık günler ve olumsuzlukların tamamı Atatürk'ün çizgisinden sapıldığı, Cumhuriyet, demokarsi ve çağdaşlık değerlerinden uzaklaşışldığı için başımıza gelmiştir.
Türkiye'nin çağdaş aydınlık günlere ulaşması, gençlerimizin de geleceğe umutla bakabilmesinin tek yolu Atatürk'ün ortaya koyduğu , uyguladığı değerlerdir. Biz de bu değerleri yaşatmak, daha geniş kitlelere ulaştırmak için çalışıyoruz.
Gençlerimiz samsundaki tüm gençliğe ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye ve geleceğimize sahip çıkacak tüm gençleri ADD'ye bekliyoruz." diye konuştu.

Ziyarete Ayrıca ADD Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Çam, Barış Yazıcı ve Abdülkadir Şerbetçioğlu katıldı.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atatürk'ü, Gençlere, Anlatacağız, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı