Haber Detayı
08 Eylül 2020 - Salı 12:03 Bu haber 2677 kez okundu
 
Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'nın Korona Testi Pozitif Çıktı
Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'nın Koronavirüs Testinin pozitif çıktığı, hafta sonu ilçede yapılan AK Parti Kongresi öncesinde Koronavirüs'e yakalandığı ortaya çıktı.
SAĞLIK Haberi
Ayvacık Belediye  Başkanı Halil Kalaycı'nın  Korona Testi  Pozitif Çıktı

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'nın Kovid-19 testinin pozitif çıktığı ortaya çıktı.

 

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'nın geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen AK Parti Ayvacıkİlçe Kongresi öncesinde test yaptırdığı  kongreden sonra açıklanan test sonucunun ise pozitif çıktığı  ileri sürüldü.

 

Başkan Kalaycı, Kongre için  ilçeye gelen Trabzon Milletvekili ve İl Koordinatörü Dr. Adnan Günnar, Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, İl Başkanı Ersan Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir çok sayıda partiliyi karşılamış, kongrede maskesiz olarak bir de konuşma yapmıştı.

KORONA TESTİ POZİTİF ÇIKAN MECLİS ÜYESİ İLE YEMEK YEMİŞ

Başkan Halil Kalaycı'nın yakın çevresi ve bazı belediye yetkilileri de Başkan Halil Kalaycı'nın, birkaç gün önce korona testi pozitif çıkan bir mec lis üyesi ile yemek yediğini ve temas sonucunda kendisini karantinaya aldığını söyledi.

 

Başkan Halil Kalaycı sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Yapılan tetkikler sonucu Kovid-19 testim pozitif çıkmıştır. Dua eder, dua bekleriz. En kısa zamanda sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olun” dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Ayvacık, Belediye, , Başkanı, Halil, Kalaycı'nın, , Korona, Testi, , Pozitif, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı