Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 11:55 Bu haber 1554 kez okundu
 
Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı BBP MKYK üyeliğine seçildi
31 Mart Seçimlerinde Ayvacık’tan BBP Belediye Başkan Adayı olan Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı BBP 11. Olağan Genel Kurultayı’nda MKYK Üyeliğine seçildi.
SİYASET Haberi
Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı BBP MKYK üyeliğine  seçildi

Büyük Birlik Partisi 11. Olağan Kurultayı’nda MKYK üyeliğine seçilen Erdal Avcı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

“ Bütün teşkilatlarımızın katılımıyla Büyük Birlik Partisi 11. Olağan Kurultayı’mızı gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Beyefendinin Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu Beyefendinin emanetine sahip çıkmak adına yeniden genel başkalık seçiminde aday oldu. Delegelerin büyük çoğunluğunun teveccühüyle yeniden Genel Başkan seçilerek Türk siyasetinde Büyük Birlik Partisinin olmazsa olmaz olduğunu bütün dünya kamuoyuna deklare etmiş oldu.

 

 

Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici, 31 Mart seçimlerinde Ayvacık Belediye Başkanı Adaylığı ile bizleri şereflendirdiği bu kutsal davada, Büyük Birlik Partisi 11. Olağan Büyük Kurultayı Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeliği gibi çok önemli bir göreve beni de layık görerek, listesinde yer vermiş, bizleri ve Samsunluları onurlandırmıştır. Genel Başkanımıza, Başkanlık Divanına ve bütün delege arkadaşlarımıza Ülkücü Alperen kardeşlerimize şükranlarımı arz ediyorum. Ben Ülkücüyüm, Alperenim diyen herkes bilir ki biz birbirimize rakip değil ancak refik oluruz.

 

 

Bütün Türk dünyasını ve dünyadaki bütün mazlumların umudu olan Büyük Birlik Partisi gelecek ilk seçimde Samsun’da hak ettiği noktada olması için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Biz bugüne kadar siyaseti kendi çıkarlarımız için değil Allah rızası için yaptık bundan sonrada aynı duygu ve düşüncelerle Samsun halkının Türk milletine menfaatleri doğrultusunda siyaset yapmaya devam edeceğiz.

 

Büyük Birlik Partisi 11. Olağan Büyük Kurultayı Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeliğine seçilmemde bizlere bu görevi laik gören başta Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici  olmak üzere , Başkanlık Divanına , Samsun İl Teşkilatımıza , Bütün İlçe Teşkilatlarımıza şükranlarımı arz ediyor en kısa zamanda teşkilatımız olmayan ilçelerde teşkilatlarımızı kuracağımızın buradan bütün kamuoyuna söz veriyoruz. “

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Ayvacık, Ziraat, Odası, Başkanı, Erdal, Avcı, BBP, MKYK, üyeliğine, , seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı