Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 19:24 Bu haber 1337 kez okundu
 
Ayvacık Ziraat Odasından Öğretmenler Günü'ne anlamlı kutlama
Samsun Ayvacık İlçesi Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçede bulunan eğitim kurumlarını ziyaret ederek, 320 öğretmene toprak dolu saksılara dikilmek üzere kır çiçeklerinden oluşan tohum toplarını takdim etti.
- Haberi
Ayvacık Ziraat Odasından Öğretmenler Günü'ne anlamlı kutlama


 Ziraat Odası Tarım Danışmanları ile birlikte öğretmenlerin bu anlamlı gününü tebrik eden Başkan Erdal Avcı, konuşmasında öğretmenlik mesleğinin önemine değindi.

 Avcı, " Her eğitim neferi kutsal bir görev icra etmektedir. Gelecek nesillerin tarihiyle, diliyle, diniyle, bayrağıyla, hürriyetiyle, ilimle ve irfanla yetiştirilmesinde öğretmenler büyük özveri göstermektedir. 
 Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü, bu kutsal mesleği icra ettiği sırada şehitlik mertebesine ulaşmış, bugün aramızda olmayan tüm öğretmenlerimizi, ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandığı ülkemizin dört bir yanında tarihimizi, ecdatlarımızı, Cumhuriyetimizi büyük azim ve onurla çocuklarımıza, gençlerimize ilmek ilmek işleyen tüm eğitim camiasının 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik ediyorum." Dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Ayvacık, Ziraat, Odasından, Öğretmenler, Günü'ne, anlamlı, kutlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı