Haber Detayı
07 Mayıs 2021 - Cuma 16:36 Bu haber 582 kez okundu
 
Bafra Belediyesi’nden Kırsal Mahallerde Yaşayan Vatandaşlara Gıda Yardımı
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, geçtiğimiz günlerde ilçe merkezinde gerçekleştirilen iftar yemeği dağıtımının ardından kırsal mahallelere de gıda yardımına başladı.
YEREL YÖNETİM Haberi
Bafra Belediyesi’nden Kırsal Mahallerde Yaşayan Vatandaşlara Gıda Yardımı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ilçe merkezine uzak mahallerde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlanan ramazan kolilerinin öncesinde hazırlanmasında görevli ekiplere yardım etti.

 

Başkan Kılıç ramazan kolilerini Akalan, Kuzalan, İnözükoşaca, Asar ve Kapıkaya mahallelerinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 

Bafra’da ihtiyaç sahibi her vatandaşa yardım elini uzatmaya devam edeceklerini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “İlçe merkezimizdeki iftar yemeği dağıtımın ardından bu kez de kırsal mahallelerimize ramazan kolisi dağıtımında yer aldık. Ekiplerimiz mahalle muhtarlarımızla birlikle bu hizmeti her gün düzenli olarak sürdürüyor. Bafra’da mesafeler kardeşliğimize asla engel olamaz. Bu günde Ramazanın bereketini mahalle sakinlerimiz ile birlikte paylaştık, büyüklerimizle ve çocuklarımızla hasbihal ettik.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Bafra, Belediyesi’nden, Kırsal, Mahallerde, Yaşayan, Vatandaşlara, Gıda, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı