Haber Detayı
23 Kasım 2017 - Perşembe 10:45 Bu haber 1626 kez okundu
 
Bafra’da girişimcilere sertifikaları verildi
Girişimcilik destek programı kapsamında, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası, Bafra İş ve İhracat Geliştirme Merkezi ve Samsun KOSGEB Müdürlüğü işbirliği düzenlen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini tamamlayana sertifikaları verildi.
YAŞAM Haberi
Bafra’da  girişimcilere sertifikaları verildi

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen belge törenine Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Samsun KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu, İşkur Bafra Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, Bafra TSO Genel Sekreteri Talip Şahin ve kursiyerler katıldı.

Sertifikalarını alan kursiyerlerle iş planı hazırlama ve mülakat ile ilgili konularda bilgiler aktaran Samsun KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu  ‘Bafra TSO ile yapmış olduğumuz mutabakat neticesinde bu yıl beşinci Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. İşbirlikleri ve hizmet alanımız içerisinde yapmış oldukları faaliyetler için Yönetim Kurulu Başkanı Göksel BAŞAR nezdinde Bafra Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ederim. Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerler, almaya hak kazandıkları Girişimcilik Sertifikaları ile KOSGEB ‘e İş planlarını sunacak ve kurmayı planladığınız işle ilgili destek talebinde bulunacaksınız. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz iş fikrinin yenilikçi bir fikir olması ve bölge ihtiyaçlarını karşılaması önemlidir. Kurula sunduğunuz projelerde gerçekçi ve samimi olmanız çok önemlidir. Sertifikalarını alacak kursiyerlerimize hayırlı olmasını dilerim’ dedi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar yapmış olduğu açıklamada ‘ Samsun KOSGEB ile yapmış olduğumuz Mutabakat neticesinde ve Bafra İş ve İhracatı Geliştirme Merkezi desteği ile Bölgenin ihtiyaçlarına ve Odamıza iletilen talepler doğrultusunda düzenlediğimiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu Belge Törenine hepiniz hoş geldiniz.  KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgeniz ile iş fikrinizi hayata geçirmeniz Bölgemize ve ülkemize bir katma değer katacağı gibi her zaman önceliğimiz olan ek istihdam gereksinimine de destek vermiş olacaksınız.   Hayalinizde ki iş fikrini gerçekleştirirken siz değerli Girişimcilerimize her konuda destek vermeye devam edeceğiz. Almış olduğunuz girişimcilik belgeleri ile gerçekleştireceğiniz iş fikirlerinin Bölgemize, size ve ailenize hayırlı olmasını dilerim’ diye konuştu.
Konuşmaların ardından Girişimcilik Belgeleri Törenle kursiyerlere takdim edildi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Bafra’da, , girişimcilere, sertifikaları, verildi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı