Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 17:35 Bu haber 208 kez okundu
 
Bafra'da zabıtadan eşzamanlı denetim
Bafra Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri, 81 ilde eş zamanlı olarak AVM, sinema, lunapark, pazaryerleri, hamamlar, berberler ve güzellik salonlarını COVID19 önlemleri kapsamında denetimler yapıldı.
YEREL YÖNETİM Haberi
Bafra'da zabıtadan eşzamanlı denetim

Çeşitli periyotlarda düzenlenen ve eşzamanlı olarak gerçekleştirilen denetimlerde İşletmeler ve müşterilere dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında uyarılarda bulunuldu.

 

Normalleşme sürecinde hizmete yeniden başlayan işletmelerde uygulanan denetimlerde alış veriş merkezlerinde ve iş yerlerinde içerisinde bulunması gereken en fazla müşteri sayısı, market içlerinde giriş ve çıkışların kontrollü yapılması, çalışanların ve vatandaşların içeri maske ile girmelerinin sağlanması, eldiven kullanılması ve gerekli hijyen kurallarına uymaları yönünde hatırlatmalarda bulunuldu.

 

Koronavirüs tehlikesi geçip, hayat tamamen normale dönene kadar söz konusu denetimlere rutin olarak devam edileceği vurgulayan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: "Bafra Belediyesi olarak esnafımızın yanındayız. Bu zor zamanların en kısa sürede geride kalmasını temenni ederim." ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Bafra'da, zabıtadan, eşzamanlı, denetim,
Yorumlar
Haber Yazılımı