Haber Detayı
28 Temmuz 2016 - Perşembe 16:03 Bu haber 1998 kez okundu
 
BAFRA'NIN İKİ YAKASI BİRBİRİNE BAĞLANIYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kızılırmak Nehri üzerinde Kalaycılı Mahallesi mevkisinde yapılmakta olan köprü inşaatında sona yaklaşıldığını ve Samsun'un ilçeleriyle birlikte büyük yatırımların açılışına hazırlandığını söyledi.
YAŞAM Haberi
BAFRA'NIN İKİ YAKASI BİRBİRİNE BAĞLANIYOR

Başkan Yılmaz, doğu-batı, güney-kuzey ayrımı yapmadan Samsun'un her bölgesinde büyük yatırımların hayata geçirildiğini hatırlatarak, “Amacımız Samsun halkına en iyi hizmeti vermek.” dedi.

ULAŞIM RAHATLAYACAK İLÇE KALKINACAK
Ulaşımı rahatlatacak olan bu köprünün bölgedeki yaşamı kolaylaştıracağını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Köprünün hayata geçmesiyle o bölgedeki mahallelerimizin Bafra ile ulaşımı kolaylaşacak ve mesafesi de azalacaktır. Şehrin iki yakasını birbirine bağlayacak olan köprü yatırımımızda sona yaklaşıldı. Burada güzel bir açılışa imza atmak istiyoruz" diye konuştu. 

1 AY İÇİNDE BİTİRİLMESİ PLANLANIYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve beraberindekiler Bafra Kızılırmak Nehri üzerinde yapımı son sürat devam eden köprü inşaatını gezdi. Kalaycılı Mahallesi'ni şehrin karşı yakası ile birleştirecek olan 250 metre uzunluğundaki 10 ayaklı köprünün yaklaşık 1 ay içinde bitirilmesi planlanıyor. Başkan Yılmaz'a gezisi sırasında Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin de eşlik etti
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BAFRA'NIN, İKİ, YAKASI, BİRBİRİNE, BAĞLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı