Haber Detayı
04 Ekim 2016 - Salı 17:29 Bu haber 1386 kez okundu
 
BAFRA TSO’dan 4. GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB Samsun Müdürlüğü işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlattı.
EKONOMİ Haberi
BAFRA TSO’dan 4.  GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

 

Eğitime katılacak olanların belirlenmesi için yapılması planlanan ve KOSGEB Samsun Müdürlüğü Kobi Uzmanı Nebahat AYAN ve Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip ŞAHİN tarafından gerçekleştirilen mülakatlar  sonrasında eğitimler  Bafra Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda başlatıldı.

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi açılış konuşması Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel BAŞAR tarafından yapıldı.

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar yaptığı açıklamada; ‘Hizmet alanımızdan gelen talepler doğrultusunda Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hususunda KOSGEB Samsun Müdürlüğü ile mutabakat imzalamıştık. Mülakatlarda başarılı olan Kursiyerlerimiz 4 gün süren Kursun ardından sertifikalarını almaya hak kazanacaklar. İş Planı KOSGEB tarafından Uygun görülen Girişimcilere, 50 bin liraya kadar hibe, 100 bin liraya kadar da faizsiz kredi imkanı sağlanacaktır. Bu destek programı ile Bölgede kendi işini kurmak isteyen girişimcilerimize destek olmayı amaçlıyoruz. İlçelerimize ve Bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.’ dedi.

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi açılışına Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel BAŞAR, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip ŞAHİN ve Eğitmen Mithat EMİR katıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BAFRA, TSO’dan, 4., , GİRİŞİMCİLİK, EĞİTİMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı