Haber Detayı
15 Haziran 2020 - Pazartesi 18:11 Bu haber 480 kez okundu
 
Bafra TSO’ dan Üyelerine Zor Zamanlarda Liderlik Semineri
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine dijital ortamda, İzgören Akademi Genel Müdürü ve Eğitmeni Umut Sav’ın sunumu ile Zor Zamanlarda Liderlik semineri verdi
EKONOMİ Haberi
Bafra TSO’ dan Üyelerine Zor Zamanlarda Liderlik  Semineri

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar,

 

“ Bafra Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizi ilgilendiren güncel konular başta olmak üzere planladığımız eğitim ve seminerleri uzaktan bağlantı ile gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Yıllık planlamalarımızın dışında üyelerimizden gelecek talepleri de en kısa süre ve en verimli şekilde hayata geçirmekten memnuniyet duyacağız. İzgören Akademi Genel Müdürü ve eğitmen Umut Sav’a ve siz değerli katılımcılarımıza bizlerle bir arada olduğunuz için teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Eğitmen Umut Sav da ; ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Covit-19 salgınından örnekler vererek tarih boyu yaşanmış bu tür felaket ve olayların toplumlar ve iş hayatı üzerinde ki etkilerinden bahsetti. Dünya üzerinde yaşanan salgın hastalıklar, Teknolojik gelişmeler, Firmaların maruz kaldığı yoğun bilgi yağmuru, rekabetle birlikte ağırlaşan hukuksal yaptırımlar gibi değişkenlerin firmaları nasıl etkilediği ve Yöneticilerin bu gibi durumlara karşı nasıl hazır olabilecekleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Yöneticilerin dikkat etmesi gereken 5 yönetim fonksiyonu olan planlama, örgütleme, yönlendirme, eşgüdüm ve denetim konusunda bilgiler aktardı.

Program Eğitmen Umut Sav’ın katılımcılara soru cevap etkinliği ile sona erdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Bafra, TSO’, dan, Üyelerine, Zor, Zamanlarda, Liderlik, , Semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı