Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 19:17 Bu haber 1039 kez okundu
 
Bafra TSO ve Samsun KOSGEB’den Girişimcilere Ziyaret
Bafra Ticaret Odası Başkanı Göksel Başar ve Samsun KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu KOSGEB Girişimcilik Programlarından faydalanarak işletmelerini açmış olan Girişimcileri ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Bafra TSO ve Samsun KOSGEB’den Girişimcilere Ziyaret

İlk olarak Leyla Hanım Yöresel Lezzetler işletmesi Sahibi Özgü Duran,KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine katılarak Belge almış ve KOSGEB Desteği ile işletmesini hayata geçiren İsa Çalışkan –Tantunimiss,Mustafa Güleçyüz – Galata İşitme Cihazları firması ziyaret edildi.

 

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri sonrasında Girişimci adayları işyerlerini açarak KOSGEB’in desteklerinden yararlanmaya hak kazanmaktadır. Bugün ziyaret ettiğimiz Girişimcilerimiz Odamızın açmış olduğu KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine katılım sağlamış olup işletmelerimiz bölgemize hizmet vermektedir. Başarılarının devamını diliyorum.”  dedi.

Samsun KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu da, “  Girişimci adaylarımız Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katılıp belgelerine aldıktan sonra projelerini hazırlayıp Kurumumuza başvuru yaparak destek talebinde bulunmaktadır.  Ziyaret etmiş olduğumuz işletmelerimiz gibi birçok işletme KOSGEB’in sunduğu programlardan faydalanmaktadır. Başarılı ve sürdürülebilir işletmelerimizin sayılarının artmasını temenni ederim.  Diye konuştu. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Bafra, TSO, ve, Samsun, KOSGEB’den, Girişimcilere, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı