Haber Detayı
16 Temmuz 2020 - Perşembe 16:49 Bu haber 2992 kez okundu
 
Bafralı Şehit Polis Gökhun Mete Altunbaş Kırıkkale Keskin'de Toprağa Verilecek!..
Van'da keşif uçağının düşmesi sonucu şehit olan 7 emniyet personelinden Pilot Komiser Gökhun Mete Altunbaş'ın Kırıkkale'nin Keskin İlçesinde Toprağa verileceği bildirildi.
ASAYİŞ Haberi
Bafralı Şehit Polis  Gökhun Mete Altunbaş Kırıkkale Keskin'de Toprağa Verilecek!..


Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı kadrosunda görevli iken geçici olarak Hakkari'de görevlendirilen Pilot Komiser Gökhun Mete Altunbaş, Van ve Hakkari illerinde uçuş görevini sürdürürken Van'da uçağın düşmesi sonucu 6 emniyet mensubu ile birlikte şehit oldu.

 

7 yıllık polis  olan Samsun doğumlu 31 yaşındaki Gökhun Mete Altunbaş'ın Kırıkkale Keskin nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Eşinin de komiser olduğu öğrenilen şehit pilotun 1 çocuk babası olduğu ifade edildi. Şehit komiserin babasının Samsun'un Bafra ilçesinde, eşinin ise Ankara'da ikamet ettiği kaydedildi.

 

Şehit  Gökhun Mete'nin Bafra'da yaşayan babası, emekli öğretmen Süleyman Altunbaş'ın , oğlunun  nâaşını almak için uçakla Van'a gittiği, Gökhun Mete Altunbaş'ın  yarın Ankara'da yapılacak resmi törenden sonra Kırıkkale Keskin'de toprağa verileceği öğrenildi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Bafralı, Şehit, Polis, , Gökhun, Mete, Altunbaş, Kırıkkale, Keskin'de, Toprağa, Verilecek!..,
Yorumlar
Haber Yazılımı