Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 21:42 Bu haber 493 kez okundu
 
Bana Hayalindeki Şehri Anlat’ Yarışması Sonuçlandı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 7-18 yaş arası çocukların katıldığı ‘Bana Hayalindeki Şehri Anlat’ yarışması sonuçlandı.
SANAT Haberi
Bana Hayalindeki  Şehri Anlat’  Yarışması  Sonuçlandı

 

Kazanan çocuklara ödülleri verildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı tarafından 10-20 Nisan tarihleri arasında ‘Bana Hayalindeki Şehri Anlat’ yarışması düzenlendi. https://sbsb.tc/bhsa sitesi üzerinden 7-18 yaş arası 450 çocuğun katıldığı yarışma sonuçlandı. Şehrin planlamasına yönelik çocukların fikirlerine önem veren belediyenin bu etkinliğinde hayalindeki şehri anlatan videolar çeken çocuklar, bunu web sayfasına yükledi.

Yapılan değerlendirmede kazananlar belirlendi. 19 Mayıs ilçesinden Asude Aksoy yarışmanın birincisi oldu. İlkadım ilçesinden Feza Doğa Atik ikinci, Irmak Erdoğan ise üçüncü oldu. Birinciye Türk ve Batı Klasikleri seti 100 kitap, ikinciye Türk ve Batı Klasikleri seti 75 Kitap, Üçüncüye Türk ve Batı Klasikleri seti 50 kitap verildi. Diğer tüm katılımcılara da birer kitap hediye edildi. Ödüller evlerine götürülerek çocuklara teslim edildi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Bana, Hayalindeki, , Şehri, Anlat’, , Yarışması, , Sonuçlandı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı