Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 16:19 Bu haber 239 kez okundu
 
Başkan Demir’den Efe ve Tarık Kardeşlere Doğum Günü sürprizi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sosyal medya üzerinden çocukları için ‘Oyuncak’ isteyen kadının isteğini kırmadı.
YAŞAM Haberi
Başkan Demir’den Efe ve Tarık Kardeşlere Doğum Günü sürprizi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında dışarıya çıkamayan Nuran Türk, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e sosyal medya üzerinden doğum günü olan çocukları için ‘Oyuncak’ istedi. Başkan Demir’de annenin bu istediğine kayıtsız kalmayarak çocuklar için oyuncak gönderdi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tüm dünyada etkisini sürdüren ve ülkemizde de görülen koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında önlem alarak evlerinde her yaşta vatandaşa yardım elini uzatmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden başkan Mustafa Demir’e yazarak çocukları için oyuncak talebinde bulunan Nuran Türk’ün bu istediğini derhal yerine getirildi.

 

Başkan Mustafa Demir, mesaja kayıtsız kalmayarak Efe ve Tarık kardeşlere oyuncak gönderdi. Büyük bir sürpriz yaşadıklarını belirten Anne Nuran Türk, ‘’Bizimle birlikte günlerini evde geçirmek zorunda kalan çocuklarımız bu sürpriz ile hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Başkanımıza bu duyarlılığı için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri çok mutlu etti’’ dedi. 

 

Başkan Mustrafa Demir’de sosyal medya paylaşımında konuyla ilgili olarak, ‘’ Dün doğum günü olan çocukları Tarık ve kardeşi Efe için, sosyal medya üzerinden yazdığı mesaj ile 'Oyuncak' talep eden Nuran Türk kardeşimizin isteğini yerine getirdik. ‘Doğum günün kutlu olsun Tarık ve Efe, Bu sıkıntılı günleride birlikte atlatacağız, birlikte başaracağız’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Demir’den, Efe, ve, Tarık, Kardeşlere, Doğum, Günü, sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı