Haber Detayı
23 Nisan 2021 - Cuma 11:30 Bu haber 1073 kez okundu
 
Başkan Halil Akgül Koltuğu Devretti
Samsun'un Salıpazarı İlçesi Belediye Başkanı Halil Akgül, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde koltuğunu Ecrin Kuzu'ya devretti.
SPOR Haberi
Başkan Halil Akgül Koltuğu Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Salıpazarı Gökçeli İlkokulu öğrencileri Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret etti.

 

Okulun 4. Sınıf Öğrencisi Ecrin Kuzu, Başkan Akgük’den makamı geçici olarak devraldı ve başkanlık koltuğuna oturdu.

 

Başkan Akgül’den bir günlüğüne başkanlık makamını teslim alan Gökçeli İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Ecrin Kuzu, ırmak kenarlarına koşu ve yürüyüş yolları yapılması, park ve bahçelerde bozuk olan çocuk oyun gruplarının onarılması ve tüm okullarda zekâ oyunlarının bulundurulması talimatını verdi. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül minik başkanın taleplerini not ederek en kısa sürede yerine getireceğinin sözünü verdi.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında ziyaretine gelen öğrencilere çeşitli hediyeler veren Başkan Akgül, “Bütün çabamızı ve bütün enerjimizi siz geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha yaşanabilir, daha güzel bir Salıpazarı bırakmak için harcıyoruz. Sizlerin ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” diye konuştu

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Halil, Akgül, Koltuğu, Devretti,
Yorumlar
Haber Yazılımı