Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 11:50 Bu haber 598 kez okundu
 
Başkan Kılıç AFAD Başkanı’na “Terme Sel Dosyası” Verdi
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç Ankara’da Termeile ilgili görüşmelerde bulundu.
SİYASET Haberi
Başkan Kılıç AFAD  Başkanı’na “Terme Sel Dosyası” Verdi

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Kılıç, ziyaretler kapsamında Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Dr.Mehmet Güllüoğlu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ve Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’yı makamında ziyaret etti.

“AFAD’A SEL DOSYASI”

AFAD ziyaretinde Terme’de yaşanan afete değinen Belediye Başkanı Ali Kılıç, can kaybının olmamasının teselli verici olduğunu söyleyerek zararların telafisi için devletin tüm gücünü seferber ettiğini belirtti. İlçede yaşanan sel felaketi ile ilgili dosyayı AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu’na teslim eden Başkan Kılıç, “Devletimiz tüm imkanları ile ilçemizde yaşanan olaya müdahale etti. Vatandaşlarımıza herhangi bir sıkıntı htirmemek için tüm kurumlarımız özel bir çalışma yaptı. Allah milletimize bir daha böyle afetler yaşatmasın. Kalıcı çözümler için tüm kurumlar ile işbirliği ve çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 Ankara görüşmelerine Ayrıca Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı’nın yanı sıra AK Parti Terme İlçe yönetim kurulu üyesi İsmail Kethüda’ da katıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Kılıç, AFAD, , Başkanı’na, “Terme, Sel, Dosyası”, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı