Haber Detayı
06 Ocak 2019 - Pazar 16:29 Bu haber 1249 kez okundu
 
Başkan Kul’dan Samsunspor’un Termeli kalecisine ziyaret
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, YılportSamsunspor'un Tokat Erbaaspor'dan transfer ettiği Termeli kaleci Nurullah Aslan’ı Nuri Asan tesislerinde ziyaret ederek başarı dilediğinde bulundu.
SPOR Haberi
Başkan Kul’dan Samsunspor’un Termeli kalecisine ziyaret

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Belediye Meclis üyeleri, Yüksel Soyyiğit, Güler Okumuş, Nebile Buzdan ve meclis üyeliğinin yanında Nurullah Aslan'ın amcası olan Hacı Bilal Aslan ile birlikte; YılportSamsunspor'unTerme’li genç file bekçisi Nurullah Aslan’ı Nuri Asan tesislerinde antreman öncesi ziyaret etti.

 

'ABDULLAH ASLAN'IN OĞLU..''

Aslen Terme’li olan Samsunspor'un eski kalecisi ve 68 Aksarayspor'da kaleci antrenörlüğü yaparken 2014 yılında vefat eden Abdullah Aslan’ın oğlu olan Nurullah Aslan, Aralık ayı sonunda YılportSamsunsportarafındanTokatErbaaspor'dan transfer edilmişti.

 

'BURADA OLMAK ONUR'

Sürpriz ziyaret karşısında duygulandığı gözden kaçmayan Nurullah Aslan ilgi ve desteklerinden dolayı Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, belediye meclis üyeleri ve tüm Terme’li hemşerilerine teşekkür etti. Aslan, ”Güzel şehrim ve büyük Samsunspor taraftarı için elimden geleni yapacağım. Bir zamanlar babamın bulunduğu kaleyi korumak benim için ayrı bir onur. O’na layık olacağım” dedi.

 

'BABASININ ADINI YAŞATACAĞIZ'

 Her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceklerini söyleyen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Abdullah Aslan Türk futbolunda ve Samsunspor başta olmak üzere diğer oynadığı takımlarda efendiliği, mesleğe olan saygı ve taraftarın sevgilisi olması sebebi ile çok farklı bir yerdeydi. Merhum Abdullah kardeşime vefamızı adını yaşatarak göstereceğiz. Bir zamanlar onun koruduğu kaleye gelen Terme’nin evladı genç Nurullah’ımızın başarılı olacağından şüphemiz yok. Başarılar hep onunla olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Kul’dan, Samsunspor’un, Termeli, kalecisine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı