Haber Detayı
09 Ağustos 2016 - Salı 14:47 Bu haber 2282 kez okundu
 
Başkan Kul Roman vatandaşlarla bir araya geldi
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ilçede Roman vatandaşların yoğun şekilde yaşadığı Çangallar mahallesi’nde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
- Haberi
Başkan Kul Roman vatandaşlarla bir araya geldi

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul Belediye meclis üyeleri Sabri Arslan, Hayrettin Akkuş ve Nebile Buzdan ile birlikte Roman vatandaşların yoğun olarak yaşadığı Çangallar mahallesi haydarağa mevkiinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Mahalle camisinin çevresinde gerçekleştirilen çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen ve Roman vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Kul ve meclis üyeleri büyük bir ilgi coşku ile karşılandı. Vatandaşların taleplerini alan Başkan Kul “Bizler Yunus'un söylediği gibi; yaratılanı Yaradan’dan ötürü seviyoruz. Biz birlikte güçlüyüz.” Dedi.

AYNI BAYRAĞIN ALTINDA YAŞAMAKTAN ONUR DUYUYORUZ

Hizmet verirken hiçbir vatandaşı ayırmadıklarını dile getiren Başkan Kul “Önce insanız. Yaratılmışların en onurlusudur insan. Bizim görevimiz insanı yüceltmektir. Şeyh Edebali diyor ki insanı yücelt ki devlet yücelsin insan varsa devletin anlamı vardır. Siz olmazsanız Terme Belediyesi olsa ne olur olmasa ne olur. Hepimiz Türkiye’de doğmaktan ve bayrağının altında yaşamaktan onur duyuyoruz. Rabbimiz bizleri bayraksız ve vatansız bırakmasın. Huzur ve kardeşlik içerisinde Romanı, Kürdü, Laz’ı, Türkmen’i, Gürcü’sü ve Çerkez’i gibi tüm insanımız bizim kardeşimizdir. Yeryüzünde binlerce renk ve çiçek var. Birbirimize değer vereceğiz” şeklinde konuştu.

Roman vatandaşlar Başkan Kul’a sorunlarını dile getirerek ziyaret ve mahallede yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.  Vatandaşlar “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Ne zaman istesek bizim yanımızda. Bize bugüne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Kul, Roman, vatandaşlarla, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı