Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 23:16 Bu haber 1514 kez okundu
 
Başkan Taşçı’dan Anneler Günü mesajı
Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Cennetin bile ayaklarının altına serildiği annelerimizin, bu anlamlı günlerini kutluyorum” dedi.
- Haberi
Başkan Taşçı’dan Anneler Günü mesajı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Başta Şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin ellerinden öpüyorum” ifadelerine yer verdi.

ANNELER BAŞ TACIMIZDIR
Annelerin baş tacı olduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Cenneti annelerin ayakları altına seren bir dinin mensuplarıyız. Dinimiz, annelerimize gösterilmesi gereken sevgi ve saygıyı açıkça ortaya koymaktadır. Annelerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Bizleri aylarca karnında taşıyan, hastalığımızda başımızdan bir an olsun ayrılmayan, sevincimizle mutlu olan ve kederimizle dertlenen annelerimiz baş tacımızdır” ifadelerini kullandı.

EN DEĞERLİ EMANETİMİZ ŞEHİT ANNELERİ
Tüm annelerin kıymetli olduğunu ama şehit annelerinin ayrı bir öneme sahip olduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “En değerli emanetlerimiz olan şehit annelerimiz, tüm milletimize bırakılmış ortak emanetlerdir. Bu vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını vermiş tüm şehitlerimizin annelerinin ellerinden öpüyorum. Şehit annelerimiz unutmasınlar ki benim gibi milyonlarca evlatları var. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Taşçı’dan, Anneler, Günü, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı