Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 13:59 Bu haber 1419 kez okundu
 
Başkan Togar Kızılay Gönüllülerini ağırladı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Kızılay gönüllüleri ile bir araya geldi.
YEREL YÖNETİM Haberi
Başkan Togar Kızılay Gönüllülerini ağırladı

Tekkeköy Belediyesi Sevgi Tekkesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Emniyet Müdürü Beytullah Zafer Yüksel, Kızılay Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, Kan Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Tekkeköy Kızılay Şube Başkanı Emine Halil ve Kızılay gönüllüleri katıldı.

 

 

Programda Kızılay gönüllülerine çalışmalarından dolayı teşekkür edilip plaket takdim edildi.

 

KIZILAY HER ZAMAN GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU

 

Kızılay’ın Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi yurt dışında da çok güzel adından söz ettiren çalışmalara imza attığına değinen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Kızılay bizim her zaman gurur kaynağımız oldu. Dünyanın her hangi bir yerinde yardıma ihtiyaç duyan mazlumlara veya herhangi bir doğal afetten etkilenenlere kol kanat geren Kızılay sayesinde yardımlarımız kıtalar ötesine bile ulaştı. Yerelde de Samsun şube başkanımız ve Tekkeköy şube başkanımız ile ortaklaşa güzel işler çıkarttık.

 

İlçemizde birçok ilkede birlikte imza attık. İnsanlık olarak büyük bir imtihandan geçtiğimiz bu süreçte de Kızılay bizlerle birlikte sahadan hiç ayrılmadı. Özellikle gönüllü olarak hiçbir beklentisi olmadan çalışan kardeşlerimizi unutmadık. Pandemi süreci öncesinde ve sonrasında gönüllülük esasına dayalı olarak hiç bir karşılık beklemeden, gece gündüz canla başla çalışan, dezavantajlı grupların ve ihtiyaç sahiplerinin beklentilerini karşılama adına her türlü koşula göğüs geren, vefa sosyal destek grubunda yer alan, kanatsız meleklerimiz Kızılay gönüllülerimiz için organize ettiğimiz programımızda onlara teşekkür edip plaketlerini takdim ettik. Her zaman her koşulda Kızılay’ın ve gönüllülerin yanındayız.” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Togar, Kızılay, Gönüllülerini, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');