Haber Detayı
23 Haziran 2016 - Perşembe 18:09 Bu haber 1973 kez okundu
 
Başkan Tok, basın mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı.
İlkadım Belediyesi, basın mensuplarına yönelik geleneksel iftar programını bu Ramazan’da da sürdürdü.
YAŞAM Haberi
Başkan Tok,  basın mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı.

Ihlamur Cafe’de düzenlenen iftar yemeğine İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Valiliği Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Fatma Dursun Atalay, 19 Mayıs gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, İhlas Haber Ajansı (İHA) Samsun Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen, Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Murat Sandıkçı, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Ekip Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı İsmail Temiz ile yaygın ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

İftardan sonra konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Huzur içerisinde Ramazan ayını geçiriyoruz. Komşu İftarları yapıyoruz. 2019 yılına kadar güzel planlar hazırladık. İlkadım’ın 2023 vizyonu alt yapısını oluşturuyoruz” dedi.

Dün akşam Tunceli’de yaptıkları iftar programı hakkında bilgi veren Başkan Tok, “Dün Tunceli çıkartması yaptık. Tunceli’deki kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Tunceli’nin Pertek ilçesi ile İlkadım ilçesi arasında kardeş belediye köprüsü kurduk. Oraya, oradaki vatandaşlarımız ile gönül köprüsü kurma düşüncesi ile gittik. Oraya giderken ön yargılarım vardı ama gittikten sonra ön yargılarımdan kurtulmuş bir şekilde döndüm. Orada bütün esnaflarımızı gezdik. Akşam iftarda da 6 bin nüfusa sahip Pertek ilçesinde bin 250 kişilik iftar sofrası kuruldu. Orada ben bütün masaları gezdim. Şimdi biz de onları buraya çağırıp, buradaki misafirperverliğimizi göstereceğiz. Daha sonra bu ilişkiler sürecek” diye konuştu.

Konuşmanın ardından basın mensuplarına çikolata ve mısır ikram edildi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Tok,, , basın, mensuplarını, iftar, yemeğinde, ağırladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı