Haber Detayı
15 Temmuz 2016 - Cuma 15:21 Bu haber 2120 kez okundu
 
BAŞKAN TOK'TA BAYBURT'TA
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili, Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Eski Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş Bayburt'a gitti.
SİYASET Haberi
BAŞKAN TOK'TA BAYBURT'TA

Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu ve Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ile birlikte 22.si gerçekleştirilen Uluslararası Bayburt Dede Korkut Kültür ve Sanat Etkinliği'nin açılışını gerçekleştiren Başkan Tok sergilenen Bayburt fotoğraflarını ve resimlerini inceledi. Tok daha sonra AK Parti Samsun Milletvekili, Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindeki heyet  ile birlikte Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu ve Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'i makamlarında ziyaret etti. Başkan Tok kendilerini sıcak bir şekilde karşılayan Vali Ustaoğlu ve Başkan Memiş'e İlkadım'ın simgesi haline gelmiş Saathane minyatürü armağan etti.

 

Başkan Tok ziyaretlerinden ardından  AK Parti Samsun Milletvekili, Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile beraber Karaaslan'ın baba ocağı Kitre Köyü'ne hareket etti. Misafirleri ile yakından ilgilenen Kitre Köyü sakinleri Karaaslan ve Tok ile uzun süre sohbet ederek isteklerini iletti.

TÜRK MİLLETİ OLARAK BİR VE BERABERİZ

Başkan Tok, "Türk Milleti olarak birizberaberiz ve kenetlenmiş durumdayız. Milletimiz tarih boyunca özgürlüğünü, kardeşliğini, birliğini ve dirliğini hedef alanlara karşı mücadelesinde hiçbir zaman yılmamış ve yorulmamıştır. Bizi bölmek isteyenlere karşı birlik beraberliğe çok ihtiyacımız var. Biz, Kürt'üyle, Türk'üyle, Çerkezi'yle, Arap'ıyla, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili, Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan  ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 22.si gerçekleştirilen Uluslararası Bayburt Dede Korkut Kültür ve Sanat etkinliği kapsamında düzenlenen En Güzel Buzağı yarışması ve Cirit Atma Yarışmalarını izlediler.


Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BAŞKAN, TOK'TA, BAYBURT'TA,
Yorumlar
Haber Yazılımı