Haber Detayı
13 Temmuz 2017 - Perşembe 16:26 Bu haber 1654 kez okundu
 
Başkan Tok’tan Genç Şampiyonlara Kutlama
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun amatör küme takımlarında Türkiye Şampiyonu olan Kadıköyspor U14 takımı ve U16 takımlarının sporcuları ve yöneticileri ile bir araya geldi.
SPOR Haberi
Başkan Tok’tan Genç Şampiyonlara Kutlama

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kadıköyspor Başkanı Numan Kamazoğlu, Genel Kaptan Hakkı Yeşilyurt, Teknik Sorumlu Akın Türker, Antrenör ve Genç Sporcular ile birlikte Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evinde buluştular.

 

Tok “Ben inanıyorum ki Samsun;  Sporun Başkenti olacak”

İlkadım ve Samsun, Spor anlamında lokomotif olma yolunda hızla ilerliyor diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “ İşitme Engelliler Olimpiyatlarına sayılı günler kala böylesine başarılı sporcularımız ve yöneticilerimiz ile bir arada olmak mutluluk verici. Kısa bir süre önce Samsun’un ve Türk futbolunun önemli amatör takımlarından biri olan Kadıköyspor Kulübümüzün U16 takımı ve U14 Takımları ile Türkiye Şampiyonluğunu yaşayarak gururlandık.Bundan sonrada başarılarının devamını diliyorum.  Ben inanıyorum ki Samsun;  Sporun Başkenti olacak. Bunu da alt yapılarımızdaki genç sorucularımıza yapacağız desteklerle sağlayacağız. Alt yapı olarak her geçen gün Samsun’a ve İlkadım ilçemize yeni bir spor aktivite alanı kazandırıyoruz. Türkiye Şampiyonluğu gibi büyük bir başarıda kendilerine destek olan ve her daim yanlarında olan Kadıköyspor Kulübü Başkanı Numan Kamazoğlu ve Kulüp yöneticilerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmadan sonra İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Kadıköyspor Kulübü Yöneticileri ve sporcuları ile tek tek ilgilenerek fotoğraf çekildi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Tok’tan, Genç, Şampiyonlara, Kutlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı