Haber Detayı
16 Ağustos 2016 - Salı 16:49 Bu haber 1706 kez okundu
 
Başkan Tok’tan Personeline Teşekkür
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 15 Temmuz darbe girişiminin ilk akşamından itibaren Samsun Cumhuriyet Meydanında 27 gün boyunca tutulan demokrasi nöbetinde görevli olarak çalışan belediye personeline teşekkür etti.
- Haberi
Başkan Tok’tan Personeline Teşekkür

Başkan Tok, FETÖ terör örgütü mensuplarınca miletin iradesine yönelik 15 Temmuz’da kalkışılan darbe girişiminin ilk akşamından itibaren Samsun Cumhuriyet Meydanında bir ay boyunca demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara hizmet eden görevli personeli makamında ağırladı.

İlkadım Belediyesi, 27 gün süresince devam eden demokrasi nöbeti tutan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla su, çay, pide ve çorba ikramında bulunmuştu. İkramların yanı sıra Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak olarak faaliyetlerini sürdüren Türk Halk Müziği Korosu 15 gün boyunca marş ve türküler söylemişti.  Başkan Tok’da 15 Temmuz- 10 Ağustos tarihleri arasında özverili bir şekilde akşam mesai bitiminden sabah namazına kadar tutulan demokrasi nöbetinde fedakarca çalışarak hizmet eden belediye çalışanlarına şükranlarını ifade etti.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Başkan, Tok’tan, Personeline, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı