Haber Detayı
29 Ağustos 2016 - Pazartesi 12:04 Bu haber 1717 kez okundu
 
BAZI KİŞİLER FETÖ İLE MÜCADELEYİ SULANDIRIYOR
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, " Bazı kişiler devletimize ve hükümetimize bu konuda yeteri kadar destek vermiyor, veremiyor hatta bu işi sulandırıyor dedi.
SİYASET Haberi
BAZI KİŞİLER FETÖ İLE MÜCADELEYİ SULANDIRIYOR

ORDUMUZ 15 TEMMUZ ÖNCESİNDEN DAHA GÜÇLÜ

Türkiye’nin 911 km sınırı bulunan Suriye'de, Cerablus’a hava ve kara harekatı gerçekleştirmesini değerlendiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ”Ülkemizin gözbebeği Türk Silahlı Kuvvetlerimiz hain darbe girişiminin ardından FETÖ’cülerden temizlenerek daha güçlü hale getirilmiştir. Sınır güvenliğimizi tehdit eden DAEŞ, PYD, YPG yaptıklarının bedelini ağır ödüyor. Ordumuzun sınır güvenliğimizi sağlamak amacıyla başlatmış olduğu hava ve kara harekatına milletimizin desteği tamdır" diye konuştu. 


FETÖ’CÜLERİ ÖRTBAS ETMEK HAİNLİKTİR 
Öte yandan ülke içinde devam eden FETÖ operasyonlarını da değerlendiren Başkan Osman Genç, ”Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Başbakanımızın önderliğinde devletimiz ve hükümetimiz FETÖ operasyonlarında kararlı bir mücadele veriyor. Bu hainleri deşifre etmeyen, onları örtbas etmek isteyen herkes en az FETÖ’cüler kadar haindir, vatan, bayrak düşmanıdır. Bu hainlere karşı bizim de sesimiz daha gür çıkmaya devam edecek” dedi.

“ BATAKLIĞI KURUTMALIYIZ” 
FETÖ’nün toplumun her alanına yuvalanan hain bir terör şebekesi olduğunu ifade eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ” Ancak görüyoruz ki bazı kişiler devletimize ve hükümetimize bu konuda yeteri kadar destek vermiyor, veremiyor hatta bu işi sulandırıyor. İnanıyoruz ki onlar da hak ettikleri cezaları alacaktır. Bu konuda rehavete kapılmamamız gerekiyor. Tereddüt etmeden bu hain yapının üzerine gidilmelidir. Gerek şehirlerde, gerekse ülke genelinde elebaşları gözaltına alınmalıdır. Bu mücadelede hedef sivirsinekleri öldürmek değil, bataklığı kurutmak olmalıdır“ dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BAZI, KİŞİLER, FETÖ, İLE, MÜCADELEYİ, SULANDIRIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı