Haber Detayı
01 Temmuz 2016 - Cuma 10:34 Bu haber 1515 kez okundu
 
Belediye Başkanı Kul Çalışmaları İnceledi
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, kentte yürütülen çalışmaları yerinde incelemek ve bilgi almak amacıyla sürdürdüğü teknik inceleme gezilerine devam ediyor.
YAŞAM Haberi
 Belediye Başkanı Kul Çalışmaları İnceledi

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(SASKİ) tarafından ilçenin Çarşamba caddesinde devam eden alt yapı çalışmalarını inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kul “Bir bölgenin gelişmesi için, öncelikle alt yapı sorununun bitirilmesi lazım” Dedi.

 

AMAÇ GELECEĞE GÜZEL BİR ŞEHİR TAŞIMAK

Amaçlarının şehrin geleceğini kurtarmak olduğuna vurgu yapan Başkan Kul İnsan odaklı hizmet üretmenin gayreti içerisinde olduklarını kaydederek "Terme’miz ve insanımız için ne yapsak az. Vatandaşlarımıza layık olabilmek ve en iyi hizmeti üretip sunabilmek için çalışmalarımızı gece gündüz demeden gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki en iyi hizmet çok çalışarak değil vatandaşımızın refahını, huzurunu, mutluluğunu ve geleceğini düşünerek yapılabilir. Biz vatandaşlarımızın birlikteliği ile geleceğe güzel bir şehir taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi şehrimiz ve hemşerilerimiz hizmetin en iyisine layık, biz de hemşerilerimize layık olmak için Samsun Büyükşehir Belediyemizle işbirliği içerisinde hizmetlerimizi devam ettiriyoruz" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , Belediye, Başkanı, Kul, Çalışmaları, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı