Haber Detayı
10 Ağustos 2016 - Çarşamba 12:44 Bu haber 1544 kez okundu
 
BEM-BİR-SEN Havza Temsilciliğinden Nöbete Destek
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı vatandaşların başlattığı "demokrasi nöbeti", Havza'da devam ediyor.
- Haberi
BEM-BİR-SEN Havza Temsilciliğinden Nöbete Destek

 Demokrasi nöbetleri kapsamında BEM-BİR-SEN Belediye Ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Havza Temsilciliğinden nöbet tutanlara ikramda bulunuldu. 15 Temmuz’dan bu yana devam eden demokrasi nöbetlerinde BEM-BİR-SEN Havza Temsilciliği tarafından demokrasi nöbeti tutanlara ikramda bulunuldu.

BEM-BİR-SEN Havza Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu Havza Belediyesi çalışanları olarak 15 Temmuz’dan bu yana demokrasi nöbetine devam ettiklerini belirterek; “ O kara geceden bu güne burada hem nöbetimizi tuttuk hem de demokrasi nöbetlerine destek vermek için elimizden gelen gayreti gösterdik. Allah inşallah bu millete böyle bir olayı bir kez daha yaşatmasın ve birliğimiz daim kılsın.” Dedi.
Demokrasi nöbetine katılan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise çalışanını ile, köylüsü ile, esnafı ile her kemsin demokrasiye sahip çıkmak adına elinden geleni yaptığını belirterek; “ 5 Temmuz gecesinden bu gün toplumun her kesimi kendi gücü yettiğince demokrasimize sahip çıkmak adına elinden geleni yaptı. Halkımıza Cumhuriyetimize ve Cumhurbaşkanımıza sahip çıkan halkımıza teşekkür ediyorum. Bu birlikteliğimiz olduğu sürece hiçbir kirli el ülkemize uzanamayacak. Ayrıca bu süreçte ilk günden bu yana gece nöbette gündüz mesaide halkımıza hizmet eden tüm belediye personelimize teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BEM-BİR-SEN, Havza, Temsilciliğinden, Nöbete, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı