Haber Detayı
23 Temmuz 2016 - Cumartesi 09:47 Bu haber 3989 kez okundu
 
BİGEM Bilişim Kulübü Eğitimleri Sürdürüyor
Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar Bafra İş ve İhracatı Geliştirme (Bigem) Projesi kapsamında yürütülen Bilişim Kulübü eğitimindeki kursiyerleri ziyaret etti.
EĞİTİM Haberi
BİGEM  Bilişim Kulübü Eğitimleri Sürdürüyor

Bigem’in “İş ve İhracatı Geliştirmek Üzere Bafra’da kurulduğunu dile getiren   Bafra TSO Başkan Göksel Başar, “Bilişim Kulübü Bigem projesinin altında gerçekleştirilen bir bölümüdür. Bu eğitimler sayesinde kursiyereler kendilerine, dolayısıyla da Bafra’ya katkı sağlayacaklardır. Bafra TSO olarak Bigem Bilişim Kulübünün verdikleri bu hizmetlerden herkesin maksimum düzeyde fayda elde etmesi gerektiğine inanıyorum.” dedi.

Bigem Projesi Takım Lideri Michael Mann; Bilişim kulübü fikrinin Bafra için çok yararlı olacağını, burada da yetişen kursiyerlerin eğitimin sonuna kadar bir ekip olarak kalmasını ve sonunda bir bütün halinde Bafra’ya katkı sağlamasını beklediğini, böylelikle amaca ulaşılacağını belirtti.

Bigem Projesi Kobi İş Geliştirme Uzmanı Pınar ÖZBAY; Bigem projesi faaliyetine Şubat ayında başlayacaklarını söyledi. Mesut tatlı tarafından verilen eğitimlerde kursiyerler “Html,Css,Php, SQL,Domain Registration and set up, Javascript, Jquery,Twitter/Bootstrap, MySQL, APIs ve Mobile Apps konuları hakkında eğitim görecekler.

 

Ziyarete Bafra TSO Başkanı Göksel Başar ‘ın yanı sıra Bafra TSO Genel Sekreteri Talip Şahin, Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis  katıldı.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BİGEM, , Bilişim, Kulübü, Eğitimleri, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı